Gevraagd: Enthousiaste junior landschapsontwerper

Buro Sant en Co is een toonaangevend landschapsarchitectenbureau met een breed spectrum aan projecten in binnen- en buitenland. We ontwerpen voor stad en landschap. Ons werk draagt bij aan een gezonde, klimaatadaptieve en toekomstbestendige leefomgeving waarin respect voor de mens, natuur en omgeving centraal staan. Ons team bestaat uit landschapsarchitecten en landschapsontwerpers. Het team is ambitieus en professioneel, daarbij staan openheid, samenwerking en verantwoordelijkheid hoog in ons vaandel. Door een toename van het aantal projecten hebben we vacature voor een jonge landschapsontwerper!

Wil je

  • werken bij een ambitieus en toonaangevend bureau voor landschapsarchitectuur;
  • leren van onze top-ontwerpers Edwin Santhagens, Sander Singor en Paul Plambeck;
  • werken in een creatieve omgeving;
  • het vak écht goed leren, van concept tot detail?

 

Ben je:

  • enthousiast, leergierig en ambitieus;
  • accuraat en heb je oog voor detail;
  • een teamspeler en heb je een assisterende, proactieve en open werkhouding;
  • bedreven in het werken met tekenprogramma’s, zoals AutoCad, Photoshop, Illustrator, Indesign en bij voorkeur Rhino;
  • (bij voorkeur) Nederlandstalig en beheers je de Engelse taal;
  • afgestudeerd landschapsontwerper (Van Hall Larenstein, Universiteit Wageningen, TU Delft of vergelijkbaar)

 

schrijf ons dan!

Als  je deel wilt uitmaken van ons team en mee wilt bouwen aan onze ambitieuze toekomst dan maken we graag kennis met je! Stuur je sollicitatie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. t.a.v. Monique Santhagens-de Vette met een motivatiebrief, cv en portfolio (in pdf maximaal 10 Mb, geen wetransfer of weblinks).

Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Monique op 070–3463786.

www.santenco.nl

 

 

 

Geplaatst op: 25 maart 2019